У зв’язку з військовим станом в нашій країні, офіс копанії працює в черговому режимі. Деталі тут.
Мы выполнили 11 159 ремонтов.
У нас заправили 57 583 картриджей.
В каталоге 136 239 товара.
В наличии 18 012 товаров.

Купи лазерный принтер - получи первую заправку бесплатно.

Подробнее...

Новости компании

Новинка! Тонер від Static Control MPT12! Ми раді повідомити вам, що у нас з'явився новий універсальний тонер SCC MPT12 для апаратів HP та Canon

Новая серия фотобарабанов от торговой марки NewTone Ассортимент фотобарабанов торговой марки NewTone расширен новой серией LongLife...

Антисептики та дезинфікуючі засоби PATRON для Вас та вашої оселі

Антисептик для рук Patron видаляє бруд, знищують віруси та бактерії. За своїми властивостями не поступаються розчинам на основі спирту. Але на відміну від спиртових розчинів не сушать шкіру. Антисептик не містить барвників та ароматизаторів, можна використовувати дітям.


Антисептики та дезинфікуючі засоби GYM для Вас та вашої оселі

Антибактеріальний засіб GYM Spirit DEZ з функціями екстреної дезінфекції, з ефектом догляду та відновлення шкіри рук, пролонговану дію захисту від патогенних мікроорганізмів до 2 годин, освіжаючим ароматом.


Спешим сообщить о начале поставок тонеров торговой марки GoldenGreen от одного из крупнейших в мире производителей фотобарабанов для лазерных принтеров – компании Suzhou GoldenGreen Technologies (SGT), Китай.
Тонер производится на заводе, который не так давно стал частью группы компаний SGT.
Несомненно решение компании замкнуть свой производственный цикл принесет пользу и заказчикам, успешные продажи фотобарабанов и их огромная популярность способствуют удачному старту продаж тонеров по всему миру, ведь формула продажи тонеров и барабанов от одного производителя всегда успешно встречалась потребителями.


Страницы:   начало   назад   1   2   3   4   5   ...   далее   конец