Блок питания GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE)
код товара: 434232
  нет в наличии
Уведомление о поступлении
Блок питания GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE)   Блок питания GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE)   Блок питания GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE)
Нашли ошибку? Пожалуйста, сообщите нам.
Часто задаваемые вопросы
Гарантия (мес): 36
Описание
Характеристики
Цей блок живлення підтримує стандарт ATX 12V v3.0, що робить його сумісним з найновішими материнськими платами. Він забезпечує можливість витримувати значне збільшення загальної потужності, що особливо актуально для комп'ютерних систем з високими вимогами до енергоспоживання. Для максимального комфорту користувачів, GP-P650SS ICE забезпечує функцію підтримки до 200% ексцесу потужності, що ідеально підходить для бажаючих розгону.
Для забезпечення стабільної роботи вашої системи, GIGABYTE 650W оснащено потужною шиною +12 В, яка дозволяє підтримувати сумісність з різним обладнанням, від простих комп'ютерів до потужних ігрових систем. Це полегшує процес встановлення та розгону і дає користувачам можливість налаштовувати систему згідно зі своїми потребами.
GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE) втілює в собі передові технології та високу якість, що робить його визначним вибором для всіх, хто шукає надійне рішення для підтримки своїх комп'ютерних систем в оптимальному стані. Це сучасна пропозиція, яка не лише відповідає всім вимогам, але і перевищує їх, встановлюючи нові стандарти у світі блоків живлення. Подробнее: http://all-service.com.uacatalog/4513-kompyuternye-komplektuyuschie/6472-blok-pitaniya/434232-gigabyte-650w-gp-p650ss-ice.html
Основні характеристики
Тип БЖ: для комп'ютерів
Стандарт БЖ: ATX 12V v3.0
Потужність: 650 Вт
Модульне підключення кабелів: не має
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Silver
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2
Кількість роз'ємів SATA: 5
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
OutputСurrent +5V: 20A
OutputСurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 54.1A
OutputСurrent -12V: 0.3А
OutputСurrent +5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розмір, мм: 150 x 140 x 86 мм
Інші
Виробник: GIGABYTE
Модель: 650W
Артикул: GP-P650SS ICE
Гарантія, міс: 36
Просмотренные
Смотрите также
Нет отзывов