Блок питания Zalman 700W Decamax (ZM700-LX3)
код товара: 434297
  есть в наличии
Блок питания Zalman 700W Decamax (ZM700-LX3)   Блок питания Zalman 700W Decamax (ZM700-LX3)   Блок питания Zalman 700W Decamax (ZM700-LX3)
            Самовывоз:бесплатно
Можно забрать после:15:00 21.05.2026
Доставка по Украине:
Нашли ошибку? Пожалуйста, сообщите нам.
Часто задаваемые вопросы
Гарантия (мес): 12
Описание
Характеристики
Блоки живлення Zalman серії DecaMax мають сертифікацію 80 PLUS 230V EU та сумісні з INTEL 5Vsb 3A.
Активний PFC 99%
Високопродуктивні конденсатори (105 градусів Цельсія)
Вбудований EMI-фільтр
Комутаційний трансформатор
Забезпечує стабільний струм без перевантаження початкових показників.
Однорейкова шина 12 В та 91% вихідної потужності
Вбудований алюмінієвий радіатор
Подвійний алюмінієвий радіатор для покращення тепловідведення.
Список стандартів захисту
HDB (гідродинамічний підшипник) вентилятора
HDB-вентилятор 120 мм
Стандарт ATX
Розмір 140х150х86 мм – стандартний для розміщення та сумісний з більшістю форм-факторів комп'ютерних корпусів.
Призначення
Основні характеристики
Тип БЖ: для комп'ютерів
Стандарт БЖ: ATX
Потужність: 700 Вт
Модульне підключення кабелів: не має
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 4pin, 8 pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
OutputСurrent +5V: 20A
OutputСurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 54A
OutputСurrent -12V: 0.3А
OutputСurrent +5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розмір, мм: 86 x 150 x 140 мм
Інші
Виробник: Zalman
Модель: 700W Decamax
Артикул: ZM700-LX3
Гарантія, міс: 12
Смотрите также
Нет отзывов