У зв’язку з військовим станом в нашій країні, офіс копанії працює в черговому режимі. Деталі тут.
Мы выполнили 11 162 ремонтов.
У нас заправили 57 623 картриджей.
В каталоге 136 299 товара.
В наличии 18 109 товаров.

Купи лазерный принтер - получи первую заправку бесплатно.

Подробнее...

Приклад друку сторінки з 5-ти % заповненням

25.11.2022 11:56 | Приклад друку сторінки з 5-ти % заповненням
Ресурс витратних матеріалів – це максимальна кількість копій, яку можна зробити при використанні цього витратного матеріалу. Ресурс вказується в аркушах формату А4 за певного відсоткового заповнення їх тонером, як правило - 5%.
 
Відсоткове заповнення аркуша – це відношення площі ділянок аркуша, заповнених тонером або чорнилом, до площі білих ділянок, на яких немає зображення. Так, 100% наповнення – це чорний лист А4, повністю заповнений тонером.
 
Витрата тонера на копію залежить від - шрифту, розміру шрифту, насиченості друку, наявності в таблиці фонів, присутності зображення в документі, використаного при заправці картриджа тонера, справності картриджа, кількість заправок картриджа
 
Під час друку аркуша А4 з повною заливкою друку, ми отримуємо 100% заповнення сторінки, таким чином витрати на друк тонеру збільшується в 20 разів!
Тобто, якщо виробник вказав ресурс картриджа 2500 сторінок (це мається на увазі, що це при п’ятивідсотковому заповненні), і ми будемо друкувати не документи, як на зразку вище, а чорні прямокутники на весь лист. Тоді при такому друці ресурс картриджа вийде на 20 разів швидше, а тільки приблизно на 125 аркушів (2500/20 = 125). Варто зауважити, що витрата тонеру буде збільшуватися навіть якщо використовувати більш менший шрифт, тому що буде збільшиться заповнення аркуша.
 
Виробник техніки вказує витрати тонеру згідно з домовленого міжнародного стандарту, щоб споживачеві було зрозуміло ємкість картриджів для порівняння з іншими моделями.
 
Варто зазначити, що більшість нових моделей принтерів рахують витрати тонеру поточково, так як будь яка буква чи зображення формується з суми точок при друці.
Тому значення кількості витрат тонера є достатньо точне. В залежності від моделі принтеру, значення кількості тонеру є записано чіпі (малелькій платці з мікросхемою), який є на більшості картриджів, або відраховується від останнього скиду прапорцем-шестернею в пам’яті принтеру, як у більшості моделей принтерів Brother.
 
При заправці картриджа, на витрати тонеру також впливає якість тонеру, часто у бюджетних типах тонеру є збільшення витрат тонеру із-за змінених від оригіналу магнітних чи статичних властивостей. Наприклад: якщо у тонері відрізняється насичення пігменту, що дає відносно світліший друк (недостатньо контрастний/насичений — наче сірим олівцем).
Відповідно деякі виробники тонерів для заправки картриджів, можуть збільшити магнітні чи статичні властивості тонеру, що збільшує його витрати при друці для збільшення насичення. Це призводить до великих витрат тонеру та швидкого переповнення бункеру відходу тонеру.