В связи с карантином вызванным вирусом COVID-19 наша компания с 19.03.2020 меняет график работы. Пожалуйста ознакомьтесь. подробнее.....
Мы выполнили 10 682 ремонтов.
У нас заправили 46 667 картриджей.
В каталоге 129 409 товара.
В наличии 56 394 товаров.

Купи лазерный принтер - получи первую заправку бесплатно.

Подробнее...

Соглашение о конфиденциальности

Угода про конфіденційність
 
Відповідно до діючого законодавства України ТОВ "Ол-Сервіс Груп" (далі Компанія) розуміє важливість забезпечення конфіденційності й недоторканності Персональних даних фізичних осіб, тому укладає з Вами (далі Замовник) дану Угоду про конфіденційність (далі "Угода") для визначення порядку одержання, зберігання, обробки, використання Персональних даних Замовника при використанні Замовником Інтернет сайту http://all-service.com.ua (далі "Сайт").
 
Дана угода укладається між  компанією  ТОВ "Ол-Сервіс Груп" та регулює правовідносини, що виникають між Компанією та  Замовником при оформленні замовлення  товару, який розміщений на сайті http://all-service.com.ua
 
Для того, щоб зробити замовлення, Замовник зобов'язаний висловити свою згоду з умовами цієї Угоди. Замовник не має права оформляти замовлення, якщо він не погоджується з умовами даної Угоди.
 
1. Предмет угоди 
1.1. Дана Угода визначає порядок одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних і інших даних, що надаються Замовником при використанні ним Сайту та Послуг Компанії.
 
2. Джерела інформації 
2.1. Інформація, про яку йде мова в даній угоді, може бути персонифікованою, яка на пряму відноситься до конкретної особи чи асоціюється з конкретною особою або неперсонифікованою (данні отримані  без привязки до конкретної особи).
2.2. Компанії доступна інформація, отримана слідуючим способом:
 
  — при переписці Адміністрації Компанії з  Замовником по електронній пошті;
  — інформація, надана Замовником при реєстрації на сайті, в рамках замовлень, шляхом внесення запису в реєстраційні онлайн-форми.
 
2.3. Конфіденційною  в даній угоді може бути лише інформація, яка зберігається в базі даних сайта та доступна для перегляду лише уповноваженої особи Компанії.
 
3. Предмет угоди 
3.1. Дана Угода визначає порядок одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних і інших даних, що надаються Замовником при оформленні замовлення на Сайті.

4. Безпека 
4.1. Компанія використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних отриманих із реєстраційної форми, залишеної Замовниками, з метою забезпечення максимального захисту інформації.
4.2. Компанія зобов'язується  самостійно забезпечити схоронність авторизованих даних, та не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизованих даних, будуть врахуватися здійсненими особисто користувачем.

5. Використання інформації 
5.1. Компанія має право використовувати інформацію, отриману в результаті заповнення Замовником форми замовлення, для внутрішніх цілей без отримання будь-якого погодження Замовника та без виплати винагороди за таке використання.
5.2. Компанія може використовувати особисті дані з метою розсилки повідомлень технічного та адміністративного характеру, новин.
 
6. Розголошення інформації 
6.1. Інформація, зібрана в рамках відвідування Замовником сайта, не підлягає розголошенню третім особам, окрім випадків, викладених в даній статті.
6.2. Інформація може розголошуватись лише обмеженим колам осіб, виключно у випадках передбачених законодательством України.
 
7. Заключні положення
 7.1. Заповнюючи реєстраційну форму замовлення Замовник автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.
7.2. Діяльність Компанії здійснюється у відповідності до чинного законодавства України. Будь-які претензії, спори, офіційні звернення Замовника будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.
7.3. Умови даної Угоди можуть бути змінені Компанією в односторонньому порядку, та вступають в законну силу з моменту їх опублікування на сайті http://all-service.com.ua